Szukaj
Logo Miasta

Idea Ciepła Systemowego

Ciepło Systemowe to wspólna marka produktowa, którą posługują się najlepsze firmy ciepłownicze z całego kraju. Weryfikacją standardów jakości obsługi i technologii zajmuje się Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie. Ten program promocji jakości powstał w 2008 roku i od tego czasu marką ciepła systemowego posługuje się już ponad 150 firm z całej Polski. Są to także przedsiębiorstwa zaangażowane społecznie, które uczestniczą w akcjach charytatywnych, a także prowadzą działalność edukacyjną na temat racjonalnego i ekologicznego korzystania z ciepła, nie tylko wśród najmłodszych.

Ciepło Systemowe to symbol jakości firm ciepłowniczych wytwarzających i dostarczających ciepło według najwyższych standardów. Marką tą posługują się najlepsze firmy z branży, które stale troszczą się o wysoką jakość świadczonych usług oraz dbają o ciepłe relacje z klientami i konsumentami.

Wspólna marka produktowa Ciepła Systemowego – powstała, aby podkreślić zmiany zachodzące w przedsiębiorstwach ciepłowniczych, dotyczące jakości obsługi klienta i standardów produkcji. To także odpowiedź na zapotrzebowanie rynku w kwestii jakości dostarczanego produktu. Marką posługują się najlepsze firmy z branży ciepłowniczej. W ramach wspólnie prowadzonych działań promocyjnych przedsiębiorstwa te uświadamiają konsumentom wygodę i bezpieczeństwo korzystania z tego sposobu ogrzewania.

Dostawcami Ciepła Systemowego są przedsiębiorstwa ciepłownicze, spełniające wymogi w zakresie marketingu, ekologii, technologii produkcji. Weryfikację standardów przeprowadza Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie, będąca jednocześnie właścicielem marki „Ciepło Systemowe”, jednocząca dostawców ciepła i firmy z branży ciepłowniczej, które oferują ogrzewanie i ciepłą wodę.

Ciepło systemowe to oczywiste rozwiązanie na ciepło w mieście! Gwarantuje Ci komfort korzystania z ciepła i ciepłej wody przez cały rok. Ty i Twoja rodzina możecie czuć się bezpiecznie w domu, pracy czy szkole i nie martwić się o odpowiedni komfort cieplny. Jeżeli ważna jest dla Ciebie ekologia, to też możesz spać spokojnie – dzięki wysokim normom związanym z produkcją i dostawą ciepła, ogrzewanie to jest przyjazne dla środowiska naturalnego.

Przejdź do treści